Gdzie głosujemy?

OKRĘG I – CENTRUM

Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska 18, Wypożyczalnia dla dorosłych, parter- pok. 104.

poniedziałek, wtorek, środa, piątek- godz. 8:00-18:00.

czwartek- godz. 8:00-16:00.

sobota- 9:00-14:00.

Wieża Ratuszowa- parter. Lokal czynny od poniedziałku do niedzieli,  w godz. 10:00-18:00.

Al. Niepodległości, Bohaterów Getta, Budowlana, Bokserska, Daleka, Długa, Dworcowa, Franciszkańska, Garbarska, Grodzka, Klasztorna, Kotlarska, Kwiatowa, Joachima Lelewela, Lipowa, Łukowa, 8 Maja, Jana Matejki, Mennicka, Mieszka I, Miłego Dnia, Nauczycielska, Okrężna od nr 1 do nr 3 strona nieparzysta, Pańska, Piekarska, Pl. Michała Drzymały, Pl. Grunwaldzki, Pl. Św. Jana Pawła II, Pl. Ludowy, Pl. 1000-lecia Państwa Polskiego, Pl. Wojska Polskiego, Pl. Wolności, Kazimierza Pułaskiego, Równa, Różana, Rynek, Saperów od nr 24 do nr 30 strona parzysta oraz od nr 27 do nr 33 strona nieparzysta, Siostrzana, Sportowa, Spółdzielcza, Sprzymierzeńców od nr 1 do nr 5 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Stawki, Śląska od nr 1 do nr 37 strona nieparzysta, Środkowa, Świętokrzyska, Teatralna od nr 1 do nr 17 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 12 strona parzysta, Romualda Traugutta, Trybunalska, Wałbrzyska od nr 1 do nr 9 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 8 strona parzysta, Warszawska, Westerplatte od nr 1 do nr 39A strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 26 strona parzysta, Wewnętrzna, Wodna, Wrocławska od nr 2 do nr 44A strona parzysta oraz od nr 3 do nr 33 strona nieparzysta, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa, Zaułek Kupiecki, Zygmuntowska.

 

 

OKRĘG II – ŚRÓDMIEŚCIE

Szkoła Podstawowa nr 105 przy ul. Saperów 27 a, sekretariat szkoły.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Of. Oświęcimskich 30, sekretariat szkoły.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Księżnej Agnieszki, Basztowa, Boczna, Bolesława Chrobrego, Księcia Bolka Świdnickiego, Bracka, Czarna Droga, Esperantystów, Folwarczna, Gdyńska, Hetmańska, Husarska, Jagiellońska, Kanonierska, Kolejowa, Komunardów, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Kościelna, Kręta, Leona Kruczkowskiego, Letnia, Licznikowa, Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do nr 40 strona parzysta oraz od nr 1 do nr 33 strona nieparzysta, 1 Maja, Mała, Gustawa Morcinka, Muzealna, Ofiar Oświęcimskich od nr 1 do nr 35 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 42 strona parzysta, Pafalu, Parkowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Poznańska, Pl. Kombatantów, Pl. Pokoju, Pl. Św. Małgorzaty, Podchorążych, Przechodnia, Saperów od nr 1 do nr 25A strona nieparzysta oraz od nr 4 do nr 22 strona parzysta, Gen. Władysława Sikorskiego od nr 1 do nr 23 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 6 strona parzysta, Juliusza Słowackiego, Spacerowa, Szczęśliwa, Szpitalna, Teatralna od nr 14 do nr 40 strona parzysta oraz od nr 19 do nr 25 strona nieparzysta, Tenisowa, Lwa Tołstoja, Ułańska, Wałowa, Wesoła, Stefana Żeromskiego.

 

 

OKRĘG III – OSIEDLE MŁODYCH POŁUDNIE

 

Budynek „ Bartek” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Świdnicy, ul. Marcinkowskiego.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Ceglana, Jarosława Dąbrowskiego, Karola Marcinkowskiego, Pl. Józefa Piłsudskiego, Emilii Plater, Ignacego Prądzyńskiego od nr 43 do nr 163 strona nieparzysta, Jana Riedla, Józefa Longina Sowińskiego, Ludwika Waryńskiego, Walerego Wróblewskiego, Zamenhofa od nr 62 do nr 74 strona parzysta.

 

 

 

 

OKRĘG IV – OSIEDLE MŁODYCH PÓŁNOC

Szkoła Podstawowa nr 4, ul. M. Kozara- Słobódzkiego 21, korytarz na parterze.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00

 

Gen. Józefa Bema, Deszczowa, Gen. Jakuba Jasińskiego, Mieczysława Kozara Słobódzkiego, Marii Kunic, Gen. Mariana Langiewicza, Ofiar Oświęcimskich od nr 44 do nr 46 strona parzysta, Podmiejska, Pogodna, Potokowa, Ignacego Prądzyńskiego od nr 1 do nr 41 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 4 strona parzysta, Gen. Władysława Sikorskiego od nr 27 do nr 67 strona nieparzysta oraz od nr 22 do nr 80 strona parzysta, Strzegomska, Jerzego Leonarda Webera, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zamenhofa od nr 1 do nr 55 strona nieparzysta oraz od nr 2 do nr 58 strona parzysta.

 

 

 

OKRĘG V – OSIEDLE ZAWISZÓW

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Galla Anonima 1,  Biblioteka Szkolna, sala nr 22

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Al. Colgate, Gen. Władysława Andersa, Księdza Prałata Dionizego Barana, Księcia Bernarda, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Jana Długosza, Galla Anonima, Księcia Henryka Brodatego, Księcia Henryka Pobożnego, Księżnej Jadwigi Śląskiej, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Waleriana Łukasińskiego od nr 42 do nr 46 strona parzysta oraz od nr 43 do nr 49 strona nieparzysta, Karola Miarki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Bogusza Stęczyńskiego, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Jana Wysockiego, Tadeusza Ząbka, Romana Zmorskiego.

 

 

 

OKRĘG VI – DZIELNICA KOLONIA

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Jodłowa 21, hol szkoły przy sekretariacie.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Akacjowa, Bocheńska, Częstochowska, Fabryczna, Inżynierska, Jagienki, Komunalna, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwowska, Mazowiecka, Metalowców, Podolska, Przemysłowa od nr 1 do nr 43 strona nieparzysta oraz od n 2 do nr 8 strona parzysta, Mikołaja Reja, Szarych Szeregów, Wadowicka, Wileńska, Willowa, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Zagłoby.

 

 

 

OKRĘG VII – OSIEDLE ZARZECZE

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Jodłowa 21, hol szkoły przy sekretariacie.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

 

Dębowa, Francuska, Jodłowa, Jana Kilińskiego, Kliczkowska, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Łączna, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Okrężna od nr 5 do nr 63 strona nieparzysta oraz od nr 8 do nr 74 strona parzysta, Przemysłowa od nr 10 do nr 14 strona parzysta oraz od nr 45 do nr 49 strona nieparzysta, Robotnicza, Rolnicza, Rzeźnicza, Sienna, Piotra Skargi, Stalowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wrocławska od nr 46 do nr 112 strona parzysta oraz od nr 35 do nr 97 strona nieparzysta.

 

 

 

 

 

OKRĘG VIII – DZIELNICA POŁUDNIOWA

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej- sekcja terenowa nr 3, ul. Westerplatte 47, pok. nr 7.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

Miejska Biblioteka Publiczna, filia nr 5, ul. Kraszowicka 55.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku - w godz. 8:00-15:00.

 

Agrestowa, Al. Goplany, Bobrzańska, Bystrzycka, Chłopska, Chorwacka, Cicha, Czereśniowa, Czeska, Działkowa, Gajowa, Hodowlana, Izerska, Franciszka Jarzyny, Karkonoska, Kasztanowa, Kątna, Kraszowicka, Krótka, Lechicka, Łąkowa, Łużycka, Malinowa, Morelowa, Nad Tamą, Nasypowa, Poprzeczna, Przedwiośnie, Przelotowa, Przyjaźni, Pusta, Rzemieślnicza, Sadowa, Serbska, Składowa, Słoneczna, Słowiańska, Sowiogórska, Strzelińska, Sudecka, Śląska od nr 39 do nr 51 strona nieparzysta, Ślężańska, Torowa, Towarowa, Trzeboszańska, Wąska, Westerplatte od nr 30 do nr 108 strona parzysta oraz od nr 47 do nr 99 strona nieparzysta, Wielecka, Wiosenna, Wiśniowa, Zacisze, Zakole, Zielona.

 

 

 

OKRĘG IX  – DZIELNICA ZACHODNIA

Urząd Stanu Cywilnego, ul. Armii Krajowej 49.

Lokal czynny od poniedziałku do piątku- w godz. 8:00-15:00.

Al. Brzozowa, Armii Krajowej, Biberaska, Jana Boduena de Courtenay, Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Bronisława Czecha, Czwartaków, Gen. Augusta Emila Fieldorfa, Bartosza Głowackiego, Główna, Gen. Stefana Grota Roweckiego, Inwalidów Wojennych, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jesienna, Jana Kochanowskiego, Oskara Kolberga, Janusza Korczaka, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Ludwika Krzywickiego, Janusza Kusocińskiego, Krucza, Heleny Marusarzówny, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Legii Nadwiślańskiej, Cypriana Kamila Norwida, Leśna, Józefa Lompy, Tadeusza Michejdy, Miernicza, Modrzewiowa, Niecała, Ofiar Oświęcimskich od nr 37 do nr 49 strona nieparzysta, Gen. Leopolda Okulickiego, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Piękna, Pionierów Ziemi Świdnickiej, Wincentego Pola, Polna Droga, Adama Prażmowskiego, Rycerska, Sarnia, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowicza, Sosnowa, Sowia, Sprzymierzeńców od nr 6 do nr 16 strona parzysta oraz od nr 7 do nr 9 strona nieparzysta, Feliksa Stamma, Stanisława Staszica, Sybiraków, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Świętojańska, Św. Brata Alberta,  Gen. Michała Tokarzewskiego- Karaszewicza, Wałbrzyska od nr 10 do nr 60 strona parzysta oraz od nr 11 do nr 63 strona nieparzysta, Wilcza, Wrzosowa, Wschodnia, Zachodnia, Zwierzyniecka, Żwirki i Wigury.

 

 

 

Mieszkańcy (bez względu na rejonizację) mogą oddać głosy w ramach konsultacji społecznych także w:

  1. Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, Biuro Obsługi Klienta, parter.

poniedziałek – piątek- 7:30-17:00

sobota- niedziela- 10:00-15:00

 

  1. Wieża Ratuszowa- parter. Lokal czynny od poniedziałku do niedzieli,  w godz. 10:00-18:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl